Konkurs „47”. Wygraj nowość z Wydawnictwa Kirin

„Wstrząsający obraz zawziętego heroizmu, którego nie sposób nie podziwiać. Dla Japończyków owo uczucie podziwu jest niczym niezmącone, stąd czterdziestu siedmiu rōninów cieszy się szacunkiem bliskim uwielbienia bogów. Pobożne dłonie wciąż przyozdabiają ich groby zielonymi gałęziami i zapalają trociczki za ich pamięć” (47 rōninów, A.B. Mitford).

Dzięki hojności Wydawnictwa Kirin macie szansę zawalczyć o te śliczne zestawy zaprezentowane na zdjęciu powyżej. Każdy z trzech zwycięzców otrzyma egzemplarz książki, kalendarzyk biurkowy i dwie pocztówki (jedna jest prezentem od nas). Zadanie konkursowe polega na:

Zaprezentuj swoją ulubioną wersję legendy o 47 rōninach i w skrócie uzasadnij swój wybór.

Drzeworyt, kadr z filmu, anime, manga, a może śmieszna zabawka lub reklama? Czekamy na ciekawe i inspirujące propozycje 🙂

Odpowiedzi należy zamieszczać w formie komentarza pod wpisem konkursowym na honbonowym profilu na Facebooku do godz. 23:59 27 stycznia 2019 r. (niedziela).

[AKTUALIZACJA 29-01-2019]

Po uwzględnieniu wszystkich nadesłanych zgłoszeń postanowiliśmy nagrodzić następujące osoby: Przemysław Bukowski, Flakus Alina, Paulina Foryś.

[AKTUALIZACJA 05-02-2019]

Ponieważ jeden ze zwycięzców nie zgłosił się po nagrodę w wyznaczonym terminie konieczne było wyłonienie nowego laureata. Tym razem postanowiliśmy, że książka wraz z dodatkami trafi w ręce Marleny Kurowskiej.

Zwycięzcom gratulujemy i czekamy na dane do przesyłki pod adresem kontakt@honbon.pl.


Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest Administrator portalu honbon.pl.
2. Wysyłając zgłoszenie uczestnik potwierdza, iż zapoznał się z Regulaminem i akceptuje jego warunki.
3. W konkursie może wziąć udział każda osoba fizyczna, z wyłączeniem Organizatora konkursu, członków jego najbliższej rodziny oraz osób bezpośrednio związanych z organizacją i przygotowaniem konkursu.
4. Warunkiem udziału w konkursie jest udzielenie pisemnej odpowiedzi w wyznaczonym terminie oraz formie wskazanymi w opisie konkursu. Zgłoszenia nie spełniające w/w warunków nie będą brane pod uwagę.
5. Zwycięzcy oraz nagrodzone odpowiedzi zostaną opublikowane w dniu 29 stycznia 2019 r. o godz. 16:30 na stronie honbon.pl oraz na Facebooku.
6. Warunkiem otrzymania nagrody jest przesłanie Organizatorowi danych do przesyłki w ciągu siedmiu dni od momentu ogłoszenia wyników, tj. do godziny 16:30 5 lutego 2019 r.. Niedotrzymanie terminu jest równoznaczne z rezygnacją z nagrody.
7. W przypadku rezygnacji z nagrody przez pierwotnego zwycięzcę Organizator wskaże innego laureata.
8. Nagroda nie podlega wymianie na inne nagrody rzeczowe ani ich równowartość pieniężną.
9. Nagroda będzie wysyłana wyłącznie na terytorium Polski.
10. Przesłanie zgłoszenia jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody uczestnika na przetwarzanie jego danych osobowych przez Organizatora w celach konkursowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) .