Konkurs „A gdyby tak…” – wygraj powieść Genkiego Kawamury

Starożytni Egipcjanie wynieśli je do rangi bóstwa, zaś średniowieczni Europejczycy napiętnowali uznając za diabelski pomiot. Niezależnie czy postrzegamy je jako urocze i kochane futrzaki, czy jako syczące kreatury chadzające własnymi drogami, koty nigdy nie pozostawały nam obojętne. A gdyby tak ze świata zniknęły koty? No właśnie, a gdyby tak…?

Jeśli chcecie wygrać jeden z dwóch egzemplarzy książki „A gdyby tak ze świata zniknęły koty?” wystarczy, że:

odpowiecie w kilku zdaniach na pytanie stanowiące tytuł powieści.

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy dwie najciekawsze propozycje, które nagrodzimy książkami. Na wasze zgłoszenia, w formie komentarza zamieszczonego pod wpisem konkursowym na honbonowym profilu na Facebooku, czekamy do godz. 23:59 26 lutego 2021 (piątek).

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego


[AKTUALIZACJA – WYNIKI KONKURSU]

Po przeanalizowaniu nadesłanych zgłoszeń nagrody przyznano następującym osobom: Krystian Karolak i Katarzyna Szeremeta. Gratulujemy zwycięzcom.


Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest Administrator portalu honbon.pl.
2. Wysyłając zgłoszenie uczestnik potwierdza, iż zapoznał się z Regulaminem i akceptuje jego warunki.
3. W konkursie może wziąć udział każda osoba fizyczna, z wyłączeniem Organizatora konkursu, członków jego najbliższej rodziny oraz osób bezpośrednio związanych z organizacją i przygotowaniem konkursu.
4. Warunkiem udziału w konkursie jest udzielenie pisemnej odpowiedzi w wyznaczonym terminie oraz formie wskazanymi w opisie konkursu. Zgłoszenia nie spełniające w/w warunków nie będą brane pod uwagę.
5. Zwycięzcy oraz nagrodzone odpowiedzi zostaną opublikowane w dniu 28 lutego 2021 r. o godz. 19:00 na stronie honbon.pl oraz na Facebooku.
6. Warunkiem otrzymania nagrody jest przesłanie Organizatorowi danych do przesyłki w ciągu siedmiu dni od momentu ogłoszenia wyników, tj. do godziny 19:00 07 marca 2021 r.. Niedotrzymanie terminu jest równoznaczne z rezygnacją z nagrody.
7. W przypadku rezygnacji z nagrody przez pierwotnego zwycięzcę Organizator wskaże innego laureata.
8. Nagroda nie podlega wymianie na inne nagrody rzeczowe ani ich równowartość pieniężną.
9. Nagroda będzie wysyłana wyłącznie na terytorium Polski.
10. Przesłanie zgłoszenia jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody uczestnika na przetwarzanie jego danych osobowych przez Organizatora w celach konkursowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).