Muzyczny konkurs – wygraj książkę „Pszczoły i grom w oddali” Riku Ondy.

Wszechświat rozbrzmiewa muzyką! Riku Onda zabiera nas za kulisy świata profesjonalnych pianistów walczących o akceptację, sławę i ten jeden moment muzycznej perfekcji. Pszczoły i grom w oddali to opowieść o poszukiwaniu własnej drogi przy dźwiękach klasycznych utworów Bacha, Mozarta i Chopina.

Jeśli chcecie zawalczyć o egzemplarz książki zapraszamy do udziału w naszej zabawie – na najbliższy tydzień Honbon zmieni się w muzyczną komisję konkursową, zaś Wy będziecie prezentować swoich kandydatów:

 

Przedstawcie nam swój jeden, ulubiony utwór muzyczny (klasyczny lub współczesny) w aranżacji na fortepian.

 

Na wasze zgłoszenia, w formie komentarza z linkiem do wybranego utworu zamieszczonego pod wpisem konkursowym na honbonowym profilu na Facebooku, czekamy do godz. 23:59 29 marca 2020 r. (niedziela).

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego


[AKTUALIZACJA 30-03-2020]

Zwyciężczynią konkursu została Anna Słuszniak z utworem „Inochi no namae” w aranżacji Hirohashi Makiko.


Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest Administrator portalu honbon.pl.
2. Wysyłając zgłoszenie uczestnik potwierdza, iż zapoznał się z Regulaminem i akceptuje jego warunki.
3. W konkursie może wziąć udział każda osoba fizyczna, z wyłączeniem Organizatora konkursu, członków jego najbliższej rodziny oraz osób bezpośrednio związanych z organizacją i przygotowaniem konkursu.
4. Warunkiem udziału w konkursie jest udzielenie pisemnej odpowiedzi w wyznaczonym terminie oraz formie wskazanymi w opisie konkursu. Zgłoszenia nie spełniające w/w warunków nie będą brane pod uwagę.
5. Zwycięzcy oraz nagrodzone odpowiedzi zostaną opublikowane w dniu 30 marca 2020 r. o godz. 19:00 na stronie honbon.pl oraz na Facebooku.
6. Warunkiem otrzymania nagrody jest przesłanie Organizatorowi danych do przesyłki w ciągu siedmiu dni od momentu ogłoszenia wyników, tj. do godziny 19:00 6 kwietnia 2020 r.. Niedotrzymanie terminu jest równoznaczne z rezygnacją z nagrody.
7. W przypadku rezygnacji z nagrody przez pierwotnego zwycięzcę Organizator wskaże innego laureata.
8. Nagroda nie podlega wymianie na inne nagrody rzeczowe ani ich równowartość pieniężną.
9. Nagroda będzie wysyłana wyłącznie na terytorium Polski.
10. Przesłanie zgłoszenia jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody uczestnika na przetwarzanie jego danych osobowych przez Organizatora w celach konkursowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).