Współpraca

Głównym celem tej strony jest promowanie literatury związanej z tematyką japońską poprzez recenzje, dyskusje i wymiany opinii. W książkach drzemie ogromny potencjał – są źródłem wiedzy, nauk moralnych i emocjonalnych uniesień.

Literatura japonistyczna w Polsce to bogaty zbiór obejmujący różnorodną tematykę: od przekładów literatury pięknej, przez opracowania na temat sztuki/ ekonomii/ historii/ wojskowości, po dzieła o charakterze filozoficznym i religijnym. Z miesiąca na miesiąc tych publikacji przybywa i nie ma takiej osoby, która byłaby w stanie je wszystkie przeczytać. Nikt z nas nie jest też omnibusem i nie posiada na tyle wiedzy, by zrecenzować każdą dostępną pozycję.

Dlatego też zapraszamy do współpracy osoby, które chciałyby podzielić się swoją wiedzą i spostrzeżeniami na temat wybranych książek. Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres:

kontakt@honbon.pl

 

Do współpracy zachęcamy również wydawnictwa, które poszukują recenzentów dla swoich publikacji. Ze swojej strony oprócz recenzji oferujemy patronat medialny oraz wpis informacyjny na naszym profilu Facebookowym:

Honbon na Facebooku

Zapisz