Labirynt zbrodni. Wygraj książkę „Sześć cztery” Hideo Yokoyamy

Powieści kryminalne przeżywają ostatnimi czasy apogeum popularności. Jo Nesbø, Stieg Larsson, Camilla Läckberg, czy Karin Fossum – skandynawscy pisarze zdominowali polskie półki księgarniane. Jednak pomiędzy nich nieśmiało zaczynają się wciskać Japończycy – Natsuo Kirino, Tetsuya Honda, a teraz również Hideo Yokoyama.

 

W związku z premierą książki „Sześć cztery” przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest egzemplarz ufundowany przez Wydawnictwo Literackie. Aby zawalczyć o nagrodę należy w maksymalnie pięciu zdaniach odpowiedzieć na pytanie:

Która powieść kryminalna japońskiego autora (nie musi być wydana w Polsce) najbardziej utkwiła Ci w pamięci i dlaczego?

Odpowiedzi należy zamieszczać w formie komentarza pod wpisem konkursowym na stronie lub Facebooku do godz. 23:59 25 maja 2018 r. (piątek).


Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest Administrator portalu honbon.pl
2. Wysyłając zgłoszenie uczestnik potwierdza, iż zapoznał się z Regulaminem i akceptuje jego warunki.
3. W konkursie może wziąć udział każda osoba fizyczna, z wyłączeniem Organizatora konkursu, członków jego najbliższej rodziny oraz osób bezpośrednio związanych z organizacją i przygotowaniem konkursu.
4. Warunkiem udziału w konkursie jest udzielenie pisemnej odpowiedzi w wyznaczonym terminie oraz formie wskazanymi w opisie konkursu. Zgłoszenia nie spełniające w/w warunków nie będą brane pod uwagę.
5. Zwycięzca zostanie ogłoszony w dniu 27 maja o godz. 10:00 poprzez wpis na stronie honbon.pl oraz na Facebooku.
6. Warunkiem otrzymania nagrody jest przesłanie organizatorowi danych do przesyłki w ciągu siedmiu dni od momentu ogłoszenia wyników, tj. do godziny 10:00 3 czerwca 2018 r.. Niedotrzymanie terminu jest równoznaczne z rezygnacją z nagrody.
7. W przypadku rezygnacji z nagrody przez pierwotnego zwycięzcę Organizator wskaże innego laureata.
8. Nagroda nie podlega wymianie na inne nagrody rzeczowe ani ich równowartość pieniężną.
9. Nagroda będzie wysyłana wyłącznie na terytorium Polski.
10. Przesłanie zgłoszenia jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody uczestnika na przetwarzanie jego danych osobowych przez honbon.pl w celach konkursowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.1997 (Dz. U. 2016 r. poz. 922).