Purpurowy dziennik – wygraj książkę „Dziennik i pieśni” Murasaki Shikibu!

Gdyby w okresie Heian istniały podobne do dzisiejszych media społecznościowe to Murasaki Shikibu byłaby zapewne ich niekwestionowaną gwiazdą. Dziennik (nikki) to bowiem nic innego, jak zapis ulotnych myśli, komentarzy czy emocji. Wygodne życie za murami luksusowej rezydencji, kwiecie wiśni w ogrodzie, wytworne stroje, przyjęcia, intrygi i ploteczki – materiału wystarczyłoby na rozgrzanie do czerwoności Twittera, Instagrama czy Facebooka.

Jeśli chcecie wygrać egzemplarz książki „Dziennik i pieśni” wystarczy, że:

Na moment zmienicie się w Murasaki Shikibu, która nie może żyć bez mediów społecznościowych. Motywacyjny tekst na początek dnia na FB, a może fotka nowej szaty na Instagramie?

Wybór należy do was – liczymy na waszą wyobraźnię i dobrą zabawę. Na wasze zgłoszenia, w formie komentarza/ zdjęcia pod wpisem konkursowym na honbonowym profilu na Facebooku, czekamy do godz. 23:59 19 lipca 2020 r. (niedziela).

Fundatorem nagrody jest Monika Szyszka i Wydawnictwo Matsumi.


[AKTUALIZACJA – WYNIKI KONKURSU]

Nagrodę otrzymuje Maria Kowalczyk. Gratulujemy.


Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest Administrator portalu honbon.pl.
2. Wysyłając zgłoszenie uczestnik potwierdza, iż zapoznał się z Regulaminem i akceptuje jego warunki.
3. W konkursie może wziąć udział każda osoba fizyczna, z wyłączeniem Organizatora konkursu, członków jego najbliższej rodziny oraz osób bezpośrednio związanych z organizacją i przygotowaniem konkursu.
4. Warunkiem udziału w konkursie jest udzielenie pisemnej odpowiedzi w wyznaczonym terminie oraz formie wskazanymi w opisie konkursu. Zgłoszenia nie spełniające w/w warunków nie będą brane pod uwagę.
5. Zwycięzcy oraz nagrodzone odpowiedzi zostaną opublikowane w dniu 22 lipca 2020 r. o godz. 19:00 na stronie honbon.pl oraz na Facebooku.
6. Warunkiem otrzymania nagrody jest przesłanie Organizatorowi danych do przesyłki w ciągu siedmiu dni od momentu ogłoszenia wyników, tj. do godziny 19:00 29 lipca 2020 r.. Niedotrzymanie terminu jest równoznaczne z rezygnacją z nagrody.
7. W przypadku rezygnacji z nagrody przez pierwotnego zwycięzcę Organizator wskaże innego laureata.
8. Nagroda nie podlega wymianie na inne nagrody rzeczowe ani ich równowartość pieniężną.
9. Nagroda będzie wysyłana wyłącznie na terytorium Polski.
10. Przesłanie zgłoszenia jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody uczestnika na przetwarzanie jego danych osobowych przez Organizatora w celach konkursowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).